Flyg från Riga till Stockholm

Hitta den billigaste månaden att resa från Riga till Stockholm
Flygbolag Flygnummer Avresa Ankomst Flygtid Antal stopp
23 Oct 2017
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 07:05 ARN 07:25 1 tim 20 min Direkt
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1763 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:05 ARN 12:20 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:50 ARN 15:05 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1765 RIX 18:40 ARN 19:05 1 tim 25 min Direkt
24 Oct 2017
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 07:00 ARN 07:25 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1763 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:05 ARN 12:20 1 tim 15 min Direkt
Norwegian Air Shuttle DY4548 RIX 12:40 ARN 12:50 1 tim 10 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:50 ARN 15:05 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1765 RIX 18:40 ARN 19:05 1 tim 25 min Direkt
25 Oct 2017
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 07:00 ARN 07:25 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1763 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:05 ARN 12:20 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:50 ARN 15:05 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1765 RIX 18:40 ARN 19:05 1 tim 25 min Direkt
26 Oct 2017
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 07:00 ARN 07:25 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1763 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:05 ARN 12:20 1 tim 15 min Direkt
Norwegian Air Shuttle DY4548 RIX 12:40 ARN 12:50 1 tim 10 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:50 ARN 15:05 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1765 RIX 18:40 ARN 19:05 1 tim 25 min Direkt
27 Oct 2017
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 07:00 ARN 07:25 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1763 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 11:10 ARN 11:35 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:05 ARN 12:20 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:50 ARN 15:05 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1765 RIX 18:40 ARN 19:05 1 tim 25 min Direkt
28 Oct 2017
Air Baltic BT101 RIX 08:05 ARN 08:20 1 tim 15 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK1567 RIX 08:25 ARN 08:50 1 tim 25 min Direkt
Luxair LG1854 RIX 08:25 ARN 08:50 1 tim 25 min Direkt
Air Baltic BT107 RIX 14:25 ARN 14:40 1 tim 15 min Direkt
Air Baltic BT109 RIX 18:30 ARN 18:45 1 tim 15 min Direkt
29 Oct 2017
Air Baltic BT101 RIX 07:45 ARN 08:00 1 tim 15 min Direkt
Norwegian Air Shuttle DY4548 RIX 10:40 ARN 10:50 1 tim 10 min Direkt
Air Baltic BT105 RIX 12:25 ARN 12:40 1 tim 15 min Direkt