Flyg från Stockholm till Kalmar

Hitta den billigaste månaden att resa från Stockholm till Kalmar
Flygbolag Flygnummer Avresa Ankomst Flygtid Antal stopp
28 Apr 2017
Malmo Aviation TF652 BMA 08:10 KLR 09:10 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK191 ARN 08:25 KLR 09:30 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK193 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Turkish Airlines TK8256 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF660 BMA 14:15 KLR 15:15 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK195 ARN 14:40 KLR 15:45 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF664 BMA 17:30 KLR 18:30 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK197 ARN 17:55 KLR 19:05 1 tim 10 min Direkt
Malmo Aviation TF668 BMA 20:45 KLR 21:45 1 tim 0 min Direkt
29 Apr 2017
Malmo Aviation TF672 BMA 10:25 KLR 11:25 1 tim 0 min Direkt
30 Apr 2017
Turkish Airlines TK8256 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK193 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF678 BMA 13:25 KLR 14:25 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK195 ARN 14:40 KLR 15:45 1 tim 5 min Direkt
01 May 2017
Turkish Airlines TK8256 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK193 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF676 BMA 12:45 KLR 13:45 1 tim 0 min Direkt
Malmo Aviation TF678 BMA 16:25 KLR 17:25 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK197 ARN 17:55 KLR 19:05 1 tim 10 min Direkt
Malmo Aviation TF680 BMA 19:15 KLR 20:15 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK2197 ARN 21:25 KLR 22:15 0 tim 50 min Direkt
02 May 2017
Malmo Aviation TF652 BMA 08:10 KLR 09:10 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK191 ARN 08:25 KLR 09:30 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF656 BMA 11:55 KLR 12:55 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK195 ARN 14:40 KLR 15:45 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF664 BMA 17:45 KLR 18:45 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK197 ARN 17:55 KLR 19:05 1 tim 10 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK2197 ARN 21:25 KLR 22:15 0 tim 50 min Direkt
03 May 2017
Malmo Aviation TF652 BMA 08:10 KLR 09:10 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK191 ARN 08:25 KLR 09:30 1 tim 5 min Direkt
Turkish Airlines TK8256 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK193 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF656 BMA 11:55 KLR 12:55 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK195 ARN 14:40 KLR 15:45 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF664 BMA 17:45 KLR 18:45 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK197 ARN 17:55 KLR 19:05 1 tim 10 min Direkt
Malmo Aviation TF668 BMA 21:00 KLR 22:00 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK2197 ARN 21:25 KLR 22:15 0 tim 50 min Direkt
04 May 2017
Malmo Aviation TF652 BMA 08:10 KLR 09:10 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK191 ARN 08:25 KLR 09:30 1 tim 5 min Direkt
Turkish Airlines TK8256 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK193 ARN 11:35 KLR 12:40 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF660 BMA 14:25 KLR 15:25 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK195 ARN 14:40 KLR 15:45 1 tim 5 min Direkt
Malmo Aviation TF664 BMA 17:45 KLR 18:45 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK197 ARN 17:55 KLR 19:05 1 tim 10 min Direkt
Malmo Aviation TF668 BMA 21:00 KLR 22:00 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK2197 ARN 21:25 KLR 22:15 0 tim 50 min Direkt
05 May 2017
Malmo Aviation TF652 BMA 08:10 KLR 09:10 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK191 ARN 08:25 KLR 09:30 1 tim 5 min Direkt
Billiga flyg från Stockholm till Kalmar
Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 09:10
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 10:05
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 06:25
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 07:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 09:10
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 10:05
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 19:30
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 22:00
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 22:55
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 09:25
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 10:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 50 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 22:00
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 22:55
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 06:25
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 07:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 22:00
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 22:55
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 19:30
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 20:25
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 09:10
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 10:05
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 16:20
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 22:00
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 22:55
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 16:20
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 09:10
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 10:05
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 09:25
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 10:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 50 min
518 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 18:40
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 19:35
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 16:20
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 17:15
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
635 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan

Stockholm Arlanda (ARN) - Ronneby (RNB), 18 June 2017
  18 June 2017, 18:40
Stockholm Arlanda (ARN)
18 June 2017, 19:35
Ronneby (RNB)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
Ronneby (RNB) - Stockholm Arlanda (ARN), 20 June 2017
  20 June 2017, 06:25
Ronneby (RNB)
20 June 2017, 07:20
Stockholm Arlanda (ARN)
Direkt Total restid
0 tim 55 min
635 US$uppdatera

Senast uppdaterad: 22 dagar sedan