Flyg från Stockholm till Sundsvall

Hitta den billigaste månaden att resa från Stockholm till Sundsvall
Flygbolag Flygnummer Avresa Ankomst Flygtid Antal stopp
24 Sep 2017
Etihad Airways EY7485 ARN 14:45 SDL 15:45 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK52 ARN 14:45 SDL 15:45 0 tim 0 min Direkt
Malmo Aviation TF534 BMA 16:30 SDL 17:35 0 tim 0 min Direkt
Malmo Aviation TF536 BMA 19:20 SDL 20:25 0 tim 0 min Direkt
Turkish Airlines TK8238 ARN 19:35 SDL 20:35 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK54 ARN 19:35 SDL 20:35 0 tim 0 min Direkt
Etihad Airways EY5772 ARN 22:25 SDL 23:15 0 tim 50 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK60 ARN 22:25 SDL 23:15 0 tim 50 min Direkt
Etihad Airways EY7486 ARN 22:55 SDL 23:45 0 tim 50 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK58 ARN 22:55 SDL 23:45 0 tim 50 min Direkt
25 Sep 2017
Malmo Aviation TF504 BMA 08:10 SDL 09:15 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK48 ARN 08:25 SDL 09:15 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF508 BMA 11:25 SDL 12:30 0 tim 0 min Direkt
Turkish Airlines TK8238 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK44 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Singapore Airlines SQ2727 ARN 12:05 SDL 13:05 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK52 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Etihad Airways EY7484 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF514 BMA 17:40 SDL 18:45 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK54 ARN 17:45 SDL 18:35 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK60 ARN 20:30 SDL 21:20 0 tim 0 min Direkt
Etihad Airways EY5772 ARN 20:30 SDL 21:20 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF518 BMA 20:50 SDL 21:55 0 tim 0 min Direkt
Etihad Airways EY7486 ARN 21:30 SDL 22:20 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK58 ARN 21:30 SDL 22:20 0 tim 50 min Direkt
26 Sep 2017
Malmo Aviation TF504 BMA 08:10 SDL 09:15 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK48 ARN 08:25 SDL 09:15 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF508 BMA 11:25 SDL 12:30 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK44 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Turkish Airlines TK8238 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Singapore Airlines SQ2727 ARN 12:05 SDL 13:05 1 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK52 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Etihad Airways EY7484 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF514 BMA 17:40 SDL 18:45 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK54 ARN 17:45 SDL 18:35 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK60 ARN 20:30 SDL 21:20 0 tim 0 min Direkt
Etihad Airways EY5772 ARN 20:30 SDL 21:20 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF518 BMA 20:50 SDL 21:55 0 tim 0 min Direkt
Etihad Airways EY7486 ARN 21:30 SDL 22:20 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK58 ARN 21:30 SDL 22:20 0 tim 50 min Direkt
27 Sep 2017
Malmo Aviation TF504 BMA 08:10 SDL 09:15 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK48 ARN 08:25 SDL 09:15 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF508 BMA 11:25 SDL 12:30 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK44 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Turkish Airlines TK8238 ARN 12:05 SDL 13:05 0 tim 0 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK52 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Etihad Airways EY7484 ARN 15:00 SDL 15:50 0 tim 50 min Direkt
Malmo Aviation TF514 BMA 17:40 SDL 18:45 1 tim 5 min Direkt
Scandinavian Airlines System SK54 ARN 17:45 SDL 18:35 0 tim 0 min Direkt
Malmo Aviation TF518 BMA 20:50 SDL 21:55 0 tim 0 min Direkt